Brak aktywnych ankiet. |
C-klasa » Wrocław I | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 24 |
dzisiaj: 19, wczoraj: 264
ogółem: 691 490
statystyki szczegółowe
Kolejka 1 - 27-28 sierpnia
Pauza: MDK Nowy Dwór (Wrocław). | |||
Orzeł Tęcza Stary Zamek | - | Iskra Węgry | 1:5 |
Polonia Jaksonów | - | Grunwald Wrocław | 2:7 |
Tur Wrocław | - | Wicher Domasław | 6:1 |
REC Wrocław | - | Bumerang Wrocław | 2:11 |
GOKiS Kąty Wrocławskie | - | Błękitni II Jerzmanowo (Wrocław) | 3:5 |
Szaluna Zębice | - | Iskra Janówek | 3:0 |
Kolejka 2 - 3-4 września |
Pauza: Iskra Janówek. | |||
Błękitni II Jerzmanowo (Wrocław) | - | Szaluna Zębice | 4 : 1 |
Bumerang Wrocław | - | GOKiS Kąty Wrocławskie | 5 : 3 |
Wicher Domasław | - | REC Wrocław | 0 : 3 |
Grunwald Wrocław | - | Tur Wrocław | 0 : 4 |
Iskra Węgry | - | Polonia Jaksonów | 5 : 2 |
MDK Nowy Dwór (Wrocław) | - | Orzeł Tęcza Stary Zamek | 6 : 0 |
Kolejka 3 - 10-11 września |
Pauza: Orzeł Tęcza Stary Zamek. | |||
Polonia Jaksonów | - | MDK Nowy Dwór (Wrocław) | 2:3 |
Tur Wrocław | - | Iskra Węgry | 1:1 |
REC Wrocław | - | Grunwald Wrocław | 0:5 |
GOKiS Kąty Wrocławskie | - | Wicher Domasław | 3:0 |
Szaluna Zębice | - | Bumerang Wrocław | 1:2 |
Iskra Janówek | - | Błękitni II Jerzmanowo (Wrocław) | 2:2 |
Kolejka 4 - 17-18 września |
Pauza: Błękitni II Jerzmanowo (Wrocław). | |||
Bumerang Wrocław | - | Iskra Janówek | 9:2 |
Wicher Domasław | - | Szaluna Zębice | 1:4 |
Grunwald Wrocław | - | GOKiS Kąty Wrocławskie | 5:1 |
Iskra Węgry | - | REC Wrocław | 2:2 |
MDK Nowy Dwór (Wrocław) | - | Tur Wrocław | 3:3 |
Orzeł Tęcza Stary Zamek | - | Polonia Jaksonów | 2:1 |
Kolejka 5 - 24-25 września |
Pauza: Polonia Jaksonów. | |||
Tur Wrocław | - | Orzeł Tęcza Stary Zamek | 10:1 |
REC Wrocław | - | MDK Nowy Dwór (Wrocław) | 0:5 |
GOKiS Kąty Wrocławskie | - | Iskra Węgry | 1:3 |
Szaluna Zębice | - | Grunwald Wrocław | 2:1 |
Iskra Janówek | - | Wicher Domasław | 3:3 |
Błękitni II Jerzmanowo (Wrocław) | - | Bumerang Wrocław | 4:5 |
Kolejka 6 - 1-2 października |
Pauza: Bumerang Wrocław. | |||
Wicher Domasław | - | Błękitni II Jerzmanowo (Wrocław) | 3:0 |
Grunwald Wrocław | - | Iskra Janówek | 6:2 |
Iskra Węgry | - | Szaluna Zębice | 1:5 |
MDK Nowy Dwór (Wrocław) | - | GOKiS Kąty Wrocławskie | 8:2 |
Orzeł Tęcza Stary Zamek | - | REC Wrocław | 0:4 |
Polonia Jaksonów | - | Tur Wrocław | 2:5 |
Kolejka 7 - 8-9 października |
Pauza: Tur Wrocław. | |||
REC Wrocław | - | Polonia Jaksonów | 5:2 |
GOKiS Kąty Wrocławskie | - | Orzeł Tęcza Stary Zamek | 6:2 |
Szaluna Zębice | - | MDK Nowy Dwór (Wrocław) | 3:5 |
Iskra Janówek | - | Iskra Węgry | 2:3 |
Błękitni II Jerzmanowo (Wrocław) | - | Grunwald Wrocław | 3:1 |
Bumerang Wrocław | - | Wicher Domasław | 6:1 |
Kolejka 8 - 15-16 października |
Pauza: Wicher Domasław. | |||
Grunwald Wrocław | - | Bumerang Wrocław | 1:9 |
Iskra Węgry | - | Błękitni II Jerzmanowo (Wrocław) | 4:2 |
MDK Nowy Dwór (Wrocław) | - | Iskra Janówek | 5:1 |
Orzeł Tęcza Stary Zamek | - | Szaluna Zębice | 4:2 |
Polonia Jaksonów | - | GOKiS Kąty Wrocławskie | 2:3 |
Tur Wrocław | - | REC Wrocław | 4:0 |
Kolejka 9 - 22-23 października |
Pauza: REC Wrocław. | |||
GOKiS Kąty Wrocławskie | - | Tur Wrocław | 3:1 |
Szaluna Zębice | - | Polonia Jaksonów | 3:1 |
Iskra Janówek | - | Orzeł Tęcza Stary Zamek | 6:0 |
Błękitni II Jerzmanowo (Wrocław) | - | MDK Nowy Dwór (Wrocław) | 3:5 |
Bumerang Wrocław | - | Iskra Węgry | 2:2 |
Wicher Domasław | - | Grunwald Wrocław | 3:3 |
Kolejka 10 - 29-30 października |
Pauza: Grunwald Wrocław. | |||
Iskra Węgry | - | Wicher Domasław | 2:3 |
MDK Nowy Dwór (Wrocław) | - | Bumerang Wrocław | 0:11 |
Orzeł Tęcza Stary Zamek | - | Błękitni II Jerzmanowo (Wrocław) | 1:2 |
Polonia Jaksonów | - | Iskra Janówek | 4:2 |
Tur Wrocław | - | Szaluna Zębice | 3:2 |
REC Wrocław | - | GOKiS Kąty Wrocławskie | 30 października, 13:00 |
Kolejka 11 - 5-6 listopada |
Pauza: GOKiS Kąty Wrocławskie. | |||
Szaluna Zębice | - | REC Wrocław | 6 listopada, 15:00 |
Iskra Janówek | - | Tur Wrocław | 6 listopada, 15:00 |
Błękitni II Jerzmanowo (Wrocław) | - | Polonia Jaksonów | 6 listopada, 15:00 |
Bumerang Wrocław | - | Orzeł Tęcza Stary Zamek | 6 listopada, 11:00 |
Wicher Domasław | - | MDK Nowy Dwór (Wrocław) | 6 listopada, 11:00 |
Grunwald Wrocław | - | Iskra Węgry | 6 listopada, 11:00 |
Kolejka 12 - 11 listopada |
Pauza: Iskra Węgry. | |||
MDK Nowy Dwór (Wrocław) | - | Grunwald Wrocław | 11 listopada, 14:00 |
Orzeł Tęcza Stary Zamek | - | Wicher Domasław | 11 listopada, 10:00 |
Polonia Jaksonów | - | Bumerang Wrocław | 11 listopada, 11:00 |
Tur Wrocław | - | Błękitni II Jerzmanowo (Wrocław) | 11 listopada, 10:00 |
REC Wrocław | - | Iskra Janówek | 11 listopada, 14:00 |
GOKiS Kąty Wrocławskie | - | Szaluna Zębice | 11 listopada, 14:00 |
Kolejka 13 - 13 listopada |
Pauza: Szaluna Zębice. | |||
Iskra Janówek | - | GOKiS Kąty Wrocławskie | 13 listopada, 14:00 |
Błękitni II Jerzmanowo (Wrocław) | - | REC Wrocław | 13 listopada, 15:00 |
Bumerang Wrocław | - | Tur Wrocław | 13 listopada, 10:00 |
Wicher Domasław | - | Polonia Jaksonów | 13 listopada, 14:00 |
Grunwald Wrocław | - | Orzeł Tęcza Stary Zamek | 13 listopada, 10:00 |
Iskra Węgry | - | MDK Nowy Dwór (Wrocław) | 13 listopada, 11:00 |
Szaluna Zębice | 7:2 | LKS Iskra Węgry |
2012-04-22, 14:00:00 |
||
oceny zawodników » |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|